KFRenáta kérdése
2024. április 25., csütörtök

Kedves Minihitel,
augusztus végén már írtam Önnek, azonban azóta változtak a lehetőségeim, így újból Önhöz fordulok.
Úgy néz ki, Pest megye területén lenne egy konkrét családi ház, amelyet meg szeretnénk venni. Az eladó 12 m ft-ra íratná a házat, de 14-et kérne. Új építésű. A fészekrakót szeretnénk igénybe venni. Én közalkalmazott vagyok, párom dec.1-től alkalmazott+ vállalkozó. Élettársak vagyunk, nem egy lakcímre bejelentve. Kérdésem: megelőlegező szocpolt igénybe vehetünk-e, ill közalkalmazotti konstrukció esetén mennyi önerőre lenne szükségünk? (nincs terhelhető másik ingatlanunk.)
Válaszát előre is köszönöm, üdvözlettel, KFRenáta

Minihitel válasza
2007. május 27., vasárnap
Kedves Renáta!

Köszönöm az ismételt megkeresését. Fél-szocpolt új lakás megvásárlása esetén fel tudnak venni, amennyiben a vételár 12 millió forintot nem haladja meg és Önök 35. életévüket nem töltötték be, illetőleg nem rendelkeznek lakástulajdonnal. 12 millió forintos vételár esetén 2.4 millió önerőre van szüksége. Ezen kívül természetesen még a plusz 2 millió forintra, amit az eladónak adásvételen kívül ad át. A megelőlegező szocpol felvételéhez szükséges, hogy házasok legyenek. Bármilyen egyéb felmerülő kérdése esetén várom a megkeresését,

Üdvözlettel:

Minihitel

Legkedvezőbb törlesztőrészlet

Személyi kölcsön

4 év6 év
400.000 Ft10 111 Ft7 375 Ft
600.000 Ft15 167 Ft11 063 Ft
800.000 Ft20 223 Ft14 750 Ft
1 millió Ft25 278 Ft18 438 Ft
1.5 millió Ft37 918 Ft27 656 Ft
A feltüntetett törlesztőrészletek az adott hitelfajtában nyújtott legkedvezőbb hitel kiválasztásával kerülnek kiszámításra, feltüntetésre, a tájékoztatás nem teljeskörű. A kalkulátorban megadott értékek nem minősülnek a Ptk. 6:44 § szerinti ajánlattételnek, a Bankárnet Kft. ajánlati kötöttségét kizárja.

Fórum

Személyi kölcsön „bárosoknak” és KHR listásoknak

Gyorskölcsön, gyorshitel igénylés információk

Kölcsön, jövedelemigazolás nélkül?

Személyi kölcsön kalkulátor

Ki igényelhet személyi kölcsönt?

Lakáshitelek

Szabad felhasználású hitel

Miért érdemes minket választani?

Hitelkiváltás

Szolgáltatásaink

Hasznos információk

Hitelszótár

APEH hivatalok

Adózási információk