Különféle hitelek optimalizálása

Magyar Klára kérdése
2024. március 19., kedd

Különféle hitelek optimalizálása

Tisztelt Hitelszakéértő!

Ezúton szeretnék érdeklődni, hogy van e lehetőségem kiváltani az adósságaimat.
Most lesnne egy végrehajtásom is ez közüzemi tartozás, de van jelzáloghitelem is. Az ideális az lenne ha a mindenfelé fizetett adósságomat egy kalap alá tudnám hozni, mert úgy lényegesen lecsökkene a fizetnivalóm és játsszva ki tudnám fizetni, és nyugodtan aludhatnék.

Próbálkoztam már adósságrendező hitellel, de sajnos a Tulajdonlapomon be van jegyezve 1-2 közüzemi tartozás végrehajtása és így állítólag nem kaphatok sehol sem hitelt. De hát én ont azért szeretném ezt hogy kifizessek minden adósságomat és le tudjam egyszer csak nullázni magamat.

Nagyon kérem legyen kedves mielőbb válaszolni nekem, mert egyszerűen nem tudom hogy mit és hogyan csináljak.

Van egy kislányom is aki öt éves és nem szeretnék vele az utcára kerülni. Van egy ingatlanom mely olyan 12 milliót ér.

Várom mielőbbi válaszát.
Köszönettel:
Magyar Klára

Minihitel válasza
2010. április 27., kedd
Kedves Ágnes!

Köszönöm a megkeresését. Elvi megoldás lehet a leírt poblémájára, de a pontos válaszadáshoz jóval több információra lenne szükségem. Munkatársunk megkeresi Önt a megadott elérhetőségein.

Üdvözlettel,

A Minihitel csapata

Legkedvezőbb törlesztőrészlet

Személyi kölcsön

4 év6 év
400.000 Ft10 111 Ft7 375 Ft
600.000 Ft15 167 Ft11 063 Ft
800.000 Ft20 223 Ft14 750 Ft
1 millió Ft25 278 Ft18 438 Ft
1.5 millió Ft37 918 Ft27 656 Ft
A feltüntetett törlesztőrészletek az adott hitelfajtában nyújtott legkedvezőbb hitel kiválasztásával kerülnek kiszámításra, feltüntetésre, a tájékoztatás nem teljeskörű. A kalkulátorban megadott értékek nem minősülnek a Ptk. 6:44 § szerinti ajánlattételnek, a Bankárnet Kft. ajánlati kötöttségét kizárja.

Fórum

Személyi kölcsön „bárosoknak” és KHR listásoknak

Gyorskölcsön, gyorshitel igénylés információk

Kölcsön, jövedelemigazolás nélkül?

Személyi kölcsön kalkulátor

Ki igényelhet személyi kölcsönt?

Lakáshitelek

Szabad felhasználású hitel

Miért érdemes minket választani?

Hitelkiváltás

Szolgáltatásaink

Hasznos információk

Hitelszótár

APEH hivatalok

Adózási információk